Мийки з граніту: вибір кольору і питання ціни

Мийки з граніту: вибір кольору і питання ціни
Як бути, якщо ми неодмінно хочемо, щоб мийка і кухонна стільниця були одного кольору? При тому, щоб ні стільниця, ні мийка не боялися високих температур і води? Ми можемо вам дещо запропонувати.
мийка з граніту
 

А тепер по-порядку.

1. Скільки коштує мийка з українського граніту.

 На подив коштує вона не дорожче мийки з керамограніта. Однак, є можливість зробити її абсолютно таку ж за кольором, як і саму стільницю. На сьогоднішній день Ми виготовляємо такі мийки і поставляємо нашим клієнтам за ціною 200 $ за одиницю.

2. Як виготовляється гранітна мийка.

 Мийка складається з п'яти площин - чотирьох бічних і дна, в якому прорізано отвір для зливу, та фрезеровано поглиблення для декоративної частини зливу:

ескіз мийки
 Всі п'ять гранітних площин склеюються високоміцним поліуретановим клеєм-герметиком, який полімеризується протягом 24-х годин. Шви не пропускають вологу, і не підлягають демонтажу без руйнування деталей мийки. Нижня та бічні площини ми рекомендуємо виготовляти з граніту товщиною 30 мм - як і товщина стільниці.

3. Які можуть бути розміри мийки з граніту?

 Мийка з натурального каменю, вироблена таким способом може бути будь-якого розміру. При цьому Вам не потрібно витрачати час на магазини або пошуки мийки через інтернет - все проектується одночасно з гранітної стільницею. Обмеження розмірів мийки задається лише габаритами самої стільниці і розмірами меблів. При цьому ціна гранітної мийки практично не залежить від її розмірів, за умови, що вона не розміром з акваріум ☺

мойска купить из гранита

4. Гарантія на мийки з граніту.

Гарантія на наші гранітні мийки -36 місяців. Ми надаємо її по нашим договорам, якими супроводжується будь-яке замовлення, розміщений в компанії GRANEX.

5. Якого кольору може бути мийка з каменю?

Ми працюємо з усіма українськими родовищами каменю, кольорова гамма якого представлена ​​в нашій. Таку саму мийку можна зробити з мармуру, який Ви вподобали. Однак, не забувайте, що незважаючи на свою красу - мармур м'якший камінь, в порівнянні з гранітом.

6. Якщо гранітна мийка розбилася - невже міняти цілу стільницю?

мойки из гранита

 

Нічого подібного - замінюємо тільки гранітну мийку. Склеювання здійснюємо при монтажі. Більш того, якщо подібне, на жаль, сталось, Вам достатньо вказати нам номер договору або ж прізвище, на яку було укладено договір - і всі технічні параметри Вашого замовлення знайдені. Ми зберігаємо всю інженерну інформацію про наші проекти вже 10 років - з 2007 року.