Різьба на мармурі

Різьба на камені

Різьба на камені - барельєф - один з найпопулярніших і поширених видів прикрас та декору інтер'єрів, будівель, декоративних виробів з давніх пір. Барельєф це опукле зображення будь-чого, наприклад, людських фігур, геометричних візерунків, квітів, тварин і т.п.
Барельєф - різьба з мармуру стане чудовою прикрасою Вашого інтер'єру, а барельєф з травертину або пісковику додасть «родзинку» Вашому будинку зовні.
    Різьба на камені може використовуватися як декор камінів, печей, використовуватися як молдинга, а також бути самостійним декором інтер'єру в якості об'ємної картини.
    Ми створюємо наші барельєфи за допомогою спеціального верстата ЧПУ, який дозволяє максимально точно висікти будь-який обсяг з каменю. Першим етапом для виготовлення барельєфа є створення моделі майбутнього барельєфа, вона може бути так і типовий, взятої з нашої бази, так і унікальною, по Вашому ескізу або ідеї. Далі ця модель відправляється на верстат, який за допомогою спеціальних інструментів обробляє кам'яний блок, і поступово вибирає з каменю зайве, і. через деякий час, перед нами об'ємний малюнок з каменю, який далі відправляється на полірування. На пісковику і травертині полірування не проводитися із за високої пористості матеріалу, але це ніяк не впливає на естетичні боку барельєфа з таких матеріалів.
Максимальний розмір кам'яної плити під барельєф
- 900х600мм.

Також, якщо Ви архітектор або дизайнер, то ми можемо виготовити барельєф по Вашій моделі.
Наша компанія пропонує Вам широкий вибір барельєфів за ціною 40 $ за кв. дециметр для барельєфів з мармуру, і по 30 $ за кв.деціметр з піщанику або травертину.