Колота гранітна плитка

Колота гранітна плитка, або як влучно підмітили дизайнери - локшина, або гранітна соломка виробляється двох базових розмірів - шириною 30 та 40 мм. Довжина такої плитки - від 30 до 100 мм. Товщина - від 10 до 30 мм. Плитка має рівні торці, що дозволяє її монтувати майже без шва. Довговічність лицювання з гранітної соломки обумовлена де-кількома факторами: над-малий коеффіцієнт водопоглинання, висока морозостійкість, та стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Як довів досвід монтажу фасадів гранітною соломкой, найкращий візуальний ефект досягається при поєднанні де-кількох кольорів каменя: сірий + чорний граніт, або де кілька тональностей червоного каменя. Також за допомогою такої колотої гранітної плитки можна створювати мозаїчні визирунки, орнаменти, надписи. Колота поверхня граніту - це розлом природнього полікрісталу. Через це, поверхня плитки виблискує багатьма гранями гранітних часточок.

Монтаж такої плитки можна проводити самостійно. Однак для більшої довговічності кращє доручити цю справу майстрам з досвідом. Як підтверджує багаторічний досвід - довговічність гранітних фасадів, як і з полірованого так і з колотого граніту перед усім залежить від дотримання технології при монтажі.

Ми виробляємо колоту гранітну плитку таких параметрів:

Довжина: 30 - 100 мм

Ширина: 30 мм

Товщина 10 - 30 мм

Ціна колотої гранітної плитки (соломки, лапши) - 25 $/m2

Якщо Ви вирішили купитп колоту гранітну плитку або облицювати фасад колотою соломкою звертайтесь до наших проект-менеджерів