Підвіконня з каменю

Підвіконня з граніту (ціни розраховані для підвіконь шириною 200 мм)
Гранит $./м.п.
20 мм 30 мм
GREY UKRAINE 45 48
CARDINAL GREY 47 51
FLOWER OF UKRAINE 47 51
STAR OF UKRAINE 47 51
WITHERED 47 51
ROSSO SANTIAGO 45 48
KARMIN 45 48
VERDE OLIVA 47 51
CARPAZI 53 57
LABRADORIT 47 51
SCYTHIA GOLD 46 50
UKRAINIAN AUTUMN 46 50
GABBRO 52 54
MAPLE RED 45 48
VOLGA BLUE
55 60

 

Підвіконня з мармуру (ціни розраховані для підвіконь шириною 200 мм)
Мармур $./м.п.
20 мм 30 мм
LOTUS BEIGE 60 70
ADALIA CAPPUCHINO 58 64
EMPERADOR LIGHT 60 68
BOTTICINO ROYAL 62 70
DAINO REALE 62 70
MILAS PEARL 58 64
ROSA PORTOGALLO 68 80
ROSSO LEVANTO 78 68
BLACK AND GOLD 58 66
SIENNA 58 66
EMPERADOR DARK 74 86
ROSA ALICANTE  70 80
BURDUR BROWN 58 66
BIDASAR BROWN 64 74
VERDE INDIA 58 62
BIDASAR GREEN 58 62

 

Підвіконня є одним з найважливіших елементів оформлення віконного отвору. Вони здатні додати загальному інтер'єру особливу красу, підкреслюючи його стиль і респектабельність. У наш час підвіконня з каменю користуються особливою увагою, як з точки зору дизайну інтер'єру, так і довговічності, як елемента конструкції віконного отвору. Обидва ці фактори найбільш повно задовольняють підвіконня з натурального каменю. Настільки значну увагу натуральному каменю приділяють не тільки через те, що він виділяється своєю міцністю і довговічністю, а також ні з чим не порівнянною красою, а й також ознакою рівня, розкоші та стилю. Серед видів натурального каменю, особливе місце займають підвіконня з граніту та підвіконня з мармуру.

Компанія "Гранекс" пропонує придбати підвіконня з каменю, граніту, мармуру у Львові, Хмельницькому, Тернополі, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Луцьку.

На сьогоднішній день найбільш поширеними є підвіконня з мармуру. Підвіконня з мармуру з особливою легкістю відмінно підходить до будь-якого інтер'єру, стаючи його головною родзинкою і надаючи йому неповторну вишуканість і стиль. Підвіконня з мармуру мають багато власних особливостей. Завдяки великій кількості кольорів і візерунків мармуру, ви завжди можете підібрати найбільш підходяще підвіконня з мармуру, яке найкращим чином впишеться в дизайн вашого інтер'єру. Мармурові підвіконня також володіють виразною красою і особливим енергетичним впливом, яке може як надавати вам енергії і сил, так і заспокоювати і розслабляти. Внаслідок цього, мармурові підвіконня легких, світлих кольорів з м'яким візерунком будуть найбільш підходящими для кімнат відпочинку. У той же час, для офісу та приміщень для конференцій найбільш відповідними будуть підвіконня з мармуру насичених кольорів з яскравими, виразними візерунками.

Підвіконня з граніту володіють великою міцністю, довговічністю і в той же час, здатні наділити дизайн інтер'єру неперевершеною красою і вишуканістю. Крім того, гранітні підвіконня володіють значною практичністю. Підвіконня з граніту мають низьке водопоглинання, а також досить стійкі до значних перепадів температур, завдяки чому їх можна спокійно використовувати поруч з опалювальними системами або розміщувати під прямими сонячними променями. Гранітні підвіконня дуже практичні і не вимагають особливого догляду, завдяки своїй стійкості до забруднень. Підвіконня з граніту не поступаються по красі з підвіконнями з мармуру, оскільки володіють також широким вибором кольорів і візерунків і відмінно поєднуються з іншими елементами дизайну будь-якого інтер'єру.

Підвіконня з граніту і мармуру поєднують в собі чудові естетичні якості, разом з тим, зручність і практичність експлуатації, надійність і довговічність. Підвіконня з натурального каменю зроблять дизайн вашого будинку вишуканим і витонченим і додадуть повноти навіть найбільш ексклюзивному дизайну, завдяки неповторності візерунків і різноманітності кольорів. Підвіконня з мармуру та граніту завжди будуть в моді і будуть служити прикрасою вашого будинку довгі роки.

Крім пререваги у зовнішньому вигляді порівняно з підвіконням із пластику, або деревини, підвіконня з граніту, або мармуру має ряд функціональних переваг:

  • підвіконня з натурального каменю прослужить стільки ж, скільки буде стояти будівля, в якій воно встановлено;
  • на підвіконні з мармуру, або підвіконні з граніту легко поновити поліровку у випадку механічного пошкодження, цю операцію можливо виконати самостійно, або за допомогою наших спеціалістів.