Стільниці з граніту та мармуру

Ціни на стільниці з граніту (ширина 600 мм,товщина 30 мм, з урахуванням фаски)

Граніт

$/м.п.

 

GREY UKRAINE

68

 

CARDINAL GREY

71

 

FLOWER OF UKRAINE

71

 

STAR OF UKRAINE

71

 

WITHERED

71

 

ROSSO SANTIAGO

68

 

KARMIN

68

 

VERDE OLIVA

71

 

CARPAZI

92

 

LABRADORIT

71

 

SKYTHIA GOLD

71

 

UKRAINIAN AUTUMN

69

 

GABBRO

92

 

MAPLE RED

68

 

IRINA BLUE

92

 

Ціни на стільниці з мармуру (ширина 600мм,товщина 30 мм, з урахуванням фаски)

 

Мармур

$/м.п.

 

ADALIA CAPUCCINO

140

 

CREMA NOVA

128

 

LOTUS CREAM

146

 

EMPERADOR LIGHT

140

 

EMPERADOR DARK

194

 

BOTTICINO ROYAL

146

 

DAINO REALE

146

 

MILAS PEARL

128

 

ROSA PORTOGALLO

194

 

ROSSO LEVANTO

176

 

ROSA ALICANTE

176

 

NERO MARQUINA

134

 

SIENNA

134

 

BIDASAR BROWN

158

 

BIDASAR GREEN

122

 

VERDE SMERALDA

122

 

BLACK AND GOLD

134

 

LIGHT GREEN ONYX

326

 

 

Як замовити стільницю з натурального каменю:

 1. Надайте необхідну інформацію (ескізи) по-факсу: 032-260-27-11, або по-електронній пошті opanovich@granex.com.ua, або за телефоном 095-500-69-01 Юрій Опанович.
 2. У випадку відсутності у Вас можливості самостійно скласти ескіз стільниці, або необхідності зняття лекал звертайтесь за телефоном, 032 260-27-11, або   095-500-69-01   Юрій Опанович, і ми направимо за вказаною Вами адресою майстра, який складе необхідні креслення.
 3. Після отримання необхідних креслень, та Ваших персональних даних ми надаємо Вам договір на поставку, та рахунок, із банківськими реквізитами для оплати (на Ваш вибір – або 70% передплати, та 30% - по факту готовності виробу, або для Вашої зручності – 100% передплати). Оригінали вказаних документів, що надають трирічну гарантію на виріб висилаються поштою.
 4. Виготовлення стільниці з граніту або мармуру триває в середньому три тижні , в залежності від складності виробу, та обраного матеріалу.
 5. Доставка здійснюється за вказаною Вами адресою

Працюючи з нами Ви отримуєте: 

 • на 100% якісні вироби з каменю, та офіційно підтверджену трирічну гарантію;
 • зручний сервіс при доставці та монтажі стільниць;
 • помірковані ціни, що є наслідком наявності у нас повного циклу обробки натурального каменю.        

Ми доставляємо і монтуємо стільниці з граніту і мармуру у всіх областях західної України: Луцьк, Рівне, Львів, Мукачеве, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород.

Стільниці є одним з найбільш важливих предметів кухонного або побутового інтер'єру. Міцність і довговічність стільниці роблять її затребуваною як для кухонного використання, так і для декоративних цілей. Стільниці з каменю можуть мати прямокутну, круглу, овальну або несиметричну форму. Також при виборі стільниці з каменю значна увага приділяється різним її типами, обробці стільниці для кухні, товщині і текстурі, і іншими чарівними рисами, якими наділений природний камінь. Натуральний камінь наділений великою перевагою, яка полягає в тому, що в природі немає двох однакових малюнків текстури каменю, що робить стільниці з натурального каменю унікальною і неперевершеною. Існують різні види каменів, що значно збільшує вибір матеріалів для виготовлення стільниць, серед яких найбільш поширені також стільниці з граніту і стільниці з мармуру.

Стільниці із граніту є найбільш популярними завдяки своїй твердості та міцності, внаслідок наявності в його складі кристалів кварцу, польового шпату, слюди. Також, гранітні стільниці характеризуються великою термостійкістю, внаслідок чого, можна не боятися ставити на неї гарячий посуд. Крім того, поверхня стільниці з граніту не боїться подряпин, завдяки чому ще більше збільшується її довговічність. Стійкість граніту також проявляється і до кислих продуктів, що особливо важливо при використанні стільниці для кухні.

Мармурові стільниці особливі тим, що мармур має особливу гладкість і жілковатую текстуру, і є більш м'яким каменем. М'якість мармуру робить мармурові стільниці більш схильними до подряпин і плям, внаслідок чого більш часто вимагає ущільнення. Тим не менш, стільниця з мармуру має зовсім іншу структуру і неповторний візерунок текстури, що робить їх популярнимм так само, як і стільниці з граніту.

Кам'яні стільниці користуються великою популярністю завдяки довговічності і красі каменю, з якого вони виготовлені. Неповторний візерунок стільниці з каменю неодмінно додасть вашому інтер'єру чарівний стиль і вишуканість.

Деякі стільниці з натурального каменю обробляються шляхом полірування, відточування, обпалювання та кантування. Відполіровані стільниці з каменю мають глянсову поверхню, яка надає їм дзеркального ефекту, завдяки чому кам'яні стільниці виглядають ще більш чарівно. Кам'яні стільниці з лощеною фактурою мають більш жорстку поверхню, що додає їй м'якого, матового вигляду. Така поверхня стільниці з каменю більш м'яка на дотик і має нечітке відображення. Внаслідок випалювання каменю, він піддається впливу високих температур, завдяки чому кам'яні стільниці, оброблені таким способом отримують особливу текстуру. Щоб стільниця з каменю отримала понад старовинний вигляд, вона піддається кантування.

Кухонні стільниці займають одне з головних місць в інтер'єрі будь-якої кухні, надаючи йому елегантність і функціональність. При реконструкції та моделюванні кухні, вибір стільниці для кухні повинен очолювати список затребуваних речей. При виборі стільниці для кухні найбільш звертається увага на її міцність і довговічність. Велика увага також приділяється протидії плям, завдяки чому кухонні стільниці можуть досить тривалий час залишатися все таким же гарним і привабливим. Непориста поверхня стільниці для кухні значно полегшує її чищення.

Вибір матеріалу стільниці для кухні є дуже важливим фактором, що визначає довговічність зовнішнього вигляду і функціональність вашої кухні. Кухонні стільниці є робочою поверхнею для приготування їжі, харчування сім'ї або навіть побутових повсякденних справ. Завдяки твердій поверхні стільниця для кухні буде відрізняться особливою міцністю і стійкістю до утворення плям, що дозволить вам досить тривалий час не турбується про реконструкцію кухні.

Стільниці із каменю не зіпсуються від гарячої води або каструлі, що робить її, може бути, навіть стійкіше вашого будинку. Камяні стільниці для догляду вимагають дуже мало часу і передбачливості щоб видалити водяні розлучення, плями і сліди травлення, які залишає кисла їжа. Але навіть якщо станеться найгірше і непередбачене, наприклад, відколи країв або розіллється червоне вино, стільниці для кухні завжди можна відновити за допомогою професіоналів.

Одна з особливостей, які мають тверді стільниці з каменю, що надає їм ще більше переваг, це безшовний зовнішній вигляд. Стільниці з натурального каменю можуть бути встановлені на вашій кухні або прикрасити інше місце інтер'єру без єдиного видимого шва. Оскільки це непористий матеріал, в якому відсутні щілини і пори, стільниці з натурального каменю стають відмінним рішенням проти бактерій і плям.

Стільниці з граніту також є стійкими до дії багатьох хімічних сполук, завдяки чому вони відмінно підходять не тільки в галузях приготування їжі та охорони здоров'я, а також є прекрасним рішенням для лабораторій.

Мармурові стільниці є відмінними за виглядом натурального каменю, ніж стільниці з граніту. Завдяки наявності в матеріалі мармуру карбонату кальцію, мармурові стільниці відрізняються різним зовнішнім виглядом.

При виборі стільниці з мармуру, перед вами відкриється величезне різноманіття кольорів, серед яких білий як сніг з срібними прожилками і чорний, як ніч, з білими прожилками, а також текстур, які припадуть до смаку навіть самим витонченим натурам і прикрасять будь-який інтер'єр.

Внаслідок значної пористості і м'якості мармуру, стільниці з мармуру не рекомендується використовувати на кухні і при роботах з підвищеною кислотністю і піддавати контакту з гострими предметами. Але при цьому, стільниці з мармуру є відмінним рішенням для комерційних організацій і для дому, а наявність великого вибору забарвлень мармуру підкреслює декоративні якості цього каменю.

Мармурові стільниці мають безліч кольорів, що дозволяє втілити дійсно вражаючі дизайнерські ідеї, які будуть залишатися актуальними і привабливими ще довгі роки. Завдяки універсальності цього натурального каменю, стільниці з мармуру володіють великою універсальністю, крім того, завжди є можливість додаткової обробки поверхонь даних елементів побуту різними способами, що дозволить зробити їх стійкими до плям і вологи, і збільшити їх довговічність.

Функціональність будь-яких приміщень безпосередньо залежить від матеріалів інтер'єру. Саме тому, при виборі стільниці для кухні, матеріал грає дуже значну роль, оскільки цей елемент інтер'єру повинен володіти як значною довговічністю, хорошою практичністю, так і красивим зовнішнім виглядом. Найбільш популярними являються саме стільниці з граніту, які кращим чином відповідають всім вимогам, які надаються до робочому місці широкого застосування.

 

Ми виробляємо наступні види стільниць з граніту та стільниць з  мармуру:

 • столи з каменю;
 • кухоні стільниці;
 • барні стільниці;
 • стільниці у ванні кімнати;
 • меблеві стільниці.