Стільниці з граніту та мармуру - Стільниця з граніту


Стільниця з гранітуСтільниця з граніту є не тільки прекрасним елементом інтер'єру, але і відмінним функціональним рішенням, оскільки стільниці з граніту не вбирають вологу і мають великий коефіцієнт зносостійкості. Різноманітність відтінків граніту дозволить підібрати стільницю для будь-якого інтер'єрного рішення. Фасад візуально додасть стільниці стійкість і захистить меблі від механічних пошкоджень. Канелюри і раковина з підклеюванням дозволять воді спокійно стікати і не затримуватися довго на стільниці. Плінтус приховає монтажний шов і не дозволить Вам зіпсувати зовнішній вигляд стін, а також потрапити воді за межі стільниці. Стільниця з граніту дозволить заховати будь-які непотрібні для зовнішнього вигляду частини кухонної плити і кухня буде мати більш акуратний і доглянутий вигляд. Полірований вигляд поверхні гранітної стільниці та її колір залишаться незмінними на довгі роки і будуть радувати Ваше око кожен день.
Існує думка, що стільниці в Одесі з каменю можна зробити тільки за дуже значні гроші. Так - це дійсно так, якщо Ви бажаєте виготовити цю стільницю з імпортної мармуру або ж наприклад онікса. Стільниці з Українського граніту мають розумну ціну і прекрасну якість.
Як виготовити і встановити стільницю в Одесі з Українського граніту?
Вам достатньо прийти до нас в офіс - і вибрати камінь. Іншу роботу - заміри, виготовлення, доставку та монтаж ми беремо на себе.

  Яка буде ціна стільниці в Одесі? Стільниці з Українського граніту шириною 60 см, з полірованої фаскою (без вирізів під мийку, плиту) коштують 70 $ за метр погонний.

Вам потрібні кухонні стільниці: Одеса, 0482 32-42-17, Отамана Головатого 149 (Заправка БРСМ)